Nezávazná poptávka Bulliho

Plánujete otevření vašich nových obchodních prostor? Firemní teambuilding či oslavu narozenin s překvapením? Nebo byste jen byli rádi, aby se stal Váš svatební den prostě nezapomenutelným?  Pro Vás všechny je Bulli připravený. Sveze vás, natočí pivo, pustí muziku, vytvoří tu správnou atmosféru, na kterou budete dlouho a rádi vzpomínat. Kdo jiný umí Vaši událost takhle rozzářit!

Napište nám váš vysněný termín, místo konání a účel zábavy a my se vám obratem ozveme.

2 + 9 =

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Často kladené otázky

Vzhledem k tomu, že se Bulliho kalendář plní svatebními termíny a vaše dotazy na pronájem se opakují, sepsali jsme vám níže odpovědi na ty nejčastější otázky, které nám budoucí nevěsty a ženichové a taky organizátoři jejich nejdůležitějšího dne posílají.

Informace samozřejmě platí také pro jakoukoli jinou událost, ať už je to piknik, oslava narozenin, nebo firemka… možností je nekonečno.

 

Q.01: MÁ BULLI LETOS JEŠTĚ NĚJAKÝ VOLNÝ TERMÍN?

 

A.01: Bulliho kalendář se nám každý den plní víc a víc. Vzhledem k současné Covid situaci se bohužel některé akce přesouvají na rok 2021 a tak se uvolňují termíny, které byly předtím obsazené. A jestli je volný zrovna váš termín? Nejlepší ze všeho bude, když nám napíšete termín vaší akce skrze poptávkový formulář, nebo na mail info@bullispivem.cz a my vám co nejrychleji odepíšeme. 

 

Q.02: MŮŽE BULLI SVÉZT ŽENICHA A/NEBO NEVĚSTU?

 

A.02: Ano. Sice to není jeho hlavním posláním, to je přeci jen čepování piva. Přesto to bude pro Bulliho pocta a rád vás tímto potěší. Ale pozor, místa k sezení jsou jen vedle řidiče a jsou dvě. Takže budoucí manželé, nebo jeden z nich se svědkem se určitě vlezou. 

 

Cena za dopravu novomanželů, svědků, svatebních hostů je 2500 Kč a jízdní limit je 30 km. Cena se platí i pokud si půjčujete Bulliho jako nápojový catering a stylový výčep.

 

Q.03: CO VŠE JE ZAHRNUTO V PRONÁJMU BULLIHO? JE V TOM TAKY PIVO?

A.03: Ne, pivo je dost samostatná matematika a pokaždé záleží na tom, kolik a jaké chcete, proto se účtuje zvlášť. Navíc, opravdu se orientujete v tom, které pivo z těch malých pivovarů je pro Vás to opravdu nejlepší? My tohle řešíme na denní bázi a rádi vám s výběrem poradíme a pomůžeme. #ostarostmin


Samotný svatební nájem Bulliho je “celodenní”. Přijedeme na místo určení hodinu předem, vše připravíme a rádi se budeme věnovat vám a vašim hostům, třeba do 8mi večer (obvykle zavíráme se soumrakem, který bývá v létě hodně pozdě, ale nějak se domluvíme). V ceně je příprava Bulliho na místě, dovoz a instalace vybraných sudů, lekce čepování piva pro ženicha a nevěstu, představení piva hostům, kelímky na pivo, osvětlení místa konání. 

 

Q.04: PLASTOVÉ KELÍMKY? TO NENÍ ZROVNA EKOLOGICKÉ, NAŠI SVATEBNÍ HOSTÉ BY SI ZASLOUŽILI PIVO DO SKLA. TO BYSTE NEMĚLI?

 

A.04: Pivní sklo samozřejmě máme. Víme, že pivo ze skla je úplně jiný zážitek, než z plastu. Rádi ho přivezeme s sebou.

Cena za použití pivních sklenic je 1500 korun. Máme jich 250 a s přehledem vystačí  pro přibližně 100 svatebních hostů. Pokud máte větší svatbu, napište nám to a situaci společně vyřešíme.

 

Q.05: TAKŽE DODÁVKU I DATUM JSME SI ZAREZERVOVALI. A CO TO PIVO? MÁTE? ZAŘÍDÍTE?

 

A.05: Samozřejmě, od toho tu jsme. Máme kontakty na ty nejlepší z těch nejmenších pivovarů a dostáváme od nich rozumnou cenu. Všechno s vámi prodiskutujeme a přivezeme to, které vám bude chutnat.

“Cizí” pivo, které na svatbu doveze někdo jiný, nečepujeme rádi. Už máme zkušenosti s tím, jak se pivo “přes známého” může zvrtnout. Třeba když přijede zkažené, jindy nesedí narážeč, kamarád co ho slíbil, nebere telefon, nebo už se stalo, že pivo prostě nedorazilo vůbec. Nic z toho nechcete ve svůj svatební den řešit, že ne.

Q.06: OK, TAK TEDY KDO PŘIVEZE PIVO JE DOMLUVENÉ, ALE JAK MÁME VĚDĚT KOLIK HO POTŘEBUJEME?

 

A.06: Tak když se to vezme v globále, na svatbě je potřeba i nealko, které taky umíme zajistit, protože s pivovary spolupracujeme i na jiných akcích (a taky prosecco, či víno). Množství piva se odvíjí od počtu hostů a délky trvání akce. Zkušenost nám velí, že na svatbě, kde je bylo 100 fakt žíznivých svatebčanů se nám podařilo od 14:00 do půlnoci vyčepovat 200 litrů piva. Ono se to nezdá, my Češi máme prostě pivo rádi a  Bulli je taková atrakce, že se všichni, co mají rádi pivo, drží v jeho blízkosti a kdyby nebylo nevěsty a ženicha, byl by Bulli dost možná největší hvězdou večírku 🙂

Pokaždé s sebou ale máme jeden rezervní sud navíc, takže se nikdy nestalo, že by pivo došlo.

 

Q.07: KOLIK TOHO TEDA MŮŽETE PŘIVÉST? A KOLIK MÁ BULLI VŮBEC PÍP?

 

A.07: Díky tomu, že má Bulli 6 píp, je možné z něj čepovat až 6 různých piv současně. To ale na svatbách nebývá vždy potřeba (pokud teda svatba neprobíhá zrovna na pivním festivalu). Proto často na jednu z píp umisťujeme nealko či sodu, na další prosecco. Na zbývající 4 obvykle přijdou poctivý český ležák, speciálně v létě pak Summer ALE, dále nějaké vychytané hipsterské pivo a na poslední pravé řemeslné pivo z mikropivovaru. Samozřejmě vždy vycházíme maximálně vstříc přání zákazníka.

P.S. Když karma dá, tak snad se brzy budeme i my moct pochlubit vlastním Bulli pivem, tak se nás pro jistotu zeptejte, jestli ho už třeba nemáme 😉 

 

Q.08: KOLIK VLASTNĚ STOJÍ BEČKA PIVA?

 

A.08: Bečka, sud, barel, všichni ho známe a stojí pokaždé jinak. Už jen proto, že se dělají sudy o různých objemech 15, 20, 30, 50 L. Pak záleží taky na pivovaru a typu piva. Velké a levné značky u nás nehledejte, jdeme totiž po kvalitě a slibujeme, že za tak skvělou cenu, jako od nás, tyhle piva jinde nedostanete. Obvykle se bavíme o ceně okolo 2000 za 30L sud, pokud byste chtěli nějaký speciál, nebo vychytávku ze zahraničí, poradíme si. Tam pak ale cena šplhá postupně výše až třeba ke dvojnásobku..

Q.09: A MOHOU SI HOSTÉ PIVO TŘEBA NAČEPOVAT SAMI?

 

A.09: No jasně! Čepování piva si mohou vyzkoušet všichni, kdo o to mají zájem. Není nad pocit hrdosti ze správně natočeného piva. Ono to pivo pak chutná trochu líp, když si ho člověk načepuje sám. Samozřejmě vždycky tam pro Vás bude někdo z nás, aby vám poradil jak na to, pomohl a povykládal si s váma o českém pivu. A pak u čepování piva taky vznikají historky a zážitky na které se vzpomíná dlouho po svatbě.

Q.10: MÁ BULLI A JEHO PROVOZ NA AKCI NĚJAKÉ TECHNICKÉ POŽADAVKY?

 

A.10: Ne mnoho, potřebujeme jen přibližně rovnou plochu zhruba o velikosti běžného parkovacího místa ať už pod otevřeným nebem, či v uzavřeném prostoru (samozřejmě pokud je dostatečně široký vstup) a přípojku na elektřinu. Chlazení piva v Bullim potřebuje asi 1 kW elektřiny. To není žádná hrůza a je to vlastně jen o kousek víc, než by měla klasická lednička. Máme dostatečně dlouhou prodlužku a stačí nám jen obyčejná zásuvka. Pokud by byl obřad někde uporostřed přírody, kde není elektrická síť není to problém. Dovezeme si s sebou vyrobený led, který vystačí na 3 až 4 hodiny čepování poctivě vychlazeného piva.

 

Q.11: A CO HORKÉ LÉTO? MŮŽE BÝT BULLI NA SLUNCI? BUDE PIVO DOSTATEČNĚ VYCHLAZENÉ?

 

A.11: Žádný strach, známe to z festivalů a narozenin na štěrku. 30 stupňové horka nejsou pro Bulliho problém. A co víc, v tu chvíli teče pivo proudem, aby zchladilo vaši žízeň. 

 

Q.12: KAM VLASTNĚ MŮŽE BULLI PŘIJET?

 

A.12: Pokud chcete, Bulli s Vámi může být po celý svatební den. Od setkání svatebních hostů u Vás doma, před úřadem i kostelem, na oslavě i večerní párty. Můžeme se s Vámi pohybovat z bodu na bod, a zahánět žízeň. Můžete si také říct, kdy během dne si čepování třeba nepřejete a kdy naopak ano. Na přípravu vždy potřebujeme 10 minut, stejně jako na de-instalaci. Bulli je prostě ten správný mobilní “šenk” a kamarád svatebčanů.

 

Q.13: A CO DALŠÍ NÁKLADY?

 

A.13: Bulli nemá žádné skryté náklady, které by vás mohly překvapit. Jediným přírustkem ke konečné ceně je doprava, kterou si účtujeme 15 Kč na kilometr.

 

Q.14: CO KDYŽ DOJDE NEBO ZŮSTANE PIVO?

 

A.14: Bullimu pivo nikdy nedojde. Vždy bereme pro jistotu o soudek navíc. A když zábava končí a pivo ještě zůstává, načepujeme ho rádi všem hostům, kteří ještě stojí na nohou a mají na pivo chuť.

 

Q.15: TAK JO, DATUM MÁME ZAREZERVOVANÉ, JAK S PIVEM ZHRUBA TAKY VÍME, JEŠTĚ NĚCO, NEPOTŘEBUJETE ZÁLOHU?

A.15: Ano, po rezervaci Vám zašleme proforma fakturu na pronájem Bulliho. Pivo a ostatní náklady si vypořádáme jakmile na akci zavřeme a sečteme otevřené sudy.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici na telefonu a mailu, kde od Vás budeme čekat informace o finálním počtu hostů a dořešíme vaše pivní přání.

Kdybyste měli nějaké další otázky, či dilemata, napište nám na info@bullispivem.cz a my vám co nejrychleji odepíšeme.